JUBILEUM WEEKEND 20 JAAR ATO

Dit jaar bestaat de All Tangsoodo Organization - onze moederorganisatie - 20 jaar. Dit heugelijk feit wordt in het weekend van 9 en 10 november gevierd met op zaterdag een groot toernooi met nieuwe competities en op zondag 4 unieke seminars gegeven door 4 verschillende meesters. Onze leden ontvangen hiervoor binnenkort een persoonlijke uitnodiging om dit feestelijke weekend samen te vieren

De ATO viert haar jubileum graag met de leden van al haar scholen. Samen gaan we er een bijzonder weekend van maken. Laten wij ook van onze school met veel leden aanwezig zijn. Het is inmiddels al duidelijk dat meer landen aanwezig zijn en we een record aantal deelnemers krijgen. Wij kijken uit naar je deelname en aanwezigheid dit bijzondere weekend. Aanmelden kan bij de Sabum Nim!!